Підручники та робочі зошити для школярів


2018-05-17

Чим ближче новий навчальний рік, тим гостріше стає питання, де купити робочі зошити, підручники та інші матеріал для шкільних занять. Особливо актуальне воно після змін, внесених Міністерством освіти до навчальної програми в 2018 році.

Купити робочі зошити та посібники

Перший клас – основа всієї подальшої освіти, тож важливо забезпечити дитину повним набором необхідних навчальних матеріалів. Нові підручники для 1 класу 2018 розроблені згідно з вимогами найновіших навчальних планів та відповідають європейським стандартам якості освіти. Найвищої якості й підручники для 3 класу за новою програмою.

Також школярам необхідно купити робочі зошити, що забезпечують можливість повноцінно працювати на заняттях та вдома. Як і вимагає нова програма, у зошитів 2018 року видання покращено наповнення та структуру, вдосконалено зовнішній та внутрішній дизайн. Видання доповнені ілюстраціями.

За роки роботи на ринку України найкращим чином зарекомендували себе такі видавництва, як «Освіта», «Алатон» і «Генеза», тож співпрацюємо ми саме з ними. Продукція, яку ми пропонуємо, має спеціальний гриф – знак якості – «Рекомендовано МОНУ». Для всіх зошитів та посібників встановлено сталий ціновий рівень, тому покупці захищені від націнок.

Переваги купівлі через інтернет

Купувати навчальне приладдя можна в різних місцях. У містах є чимало магазинів, що спеціалізуються на товарах для школи, але треба витратити чимало часу, щоб дістатися до них, та й ціни там не завжди приємні. Купуючи посібники через інтернет, можна значно заощадити одразу і час, і гроші.

Через меню пошуку легко знайти серед підручників і робочих зошитів саме ті, що потрібні, замовити їх просто та швидко, а доставка займає всього кілька днів – ніяких поїздок по місту та довгих блукань серед полиць з навчальною літературою. Не менш вигідно й те, що через інтернет-магазин можна замовити набір зошитів на інших матеріалів на увесь клас та завдяки цьому отримати знижку.

Замовлення доставляються по території всієї країни Україна в най коротші сроки. Наш інтернет-магазин «Азбука» гарантує якість навчальних матеріалів від найкащих видань країни. Також ми часто проводимо різноманітні конкурси та акції, призами в яких є книги, зошити та знижки, тож у вас завжди є шанс заощадити навіть неочікувано для себе. Для постійних клієнтів діє система знижок та накопичівальна система.