В університеті пройшла навчальна евакуація  (6-10-2017)

Шостого жовтня 2017 року службою охорони праці Донецького національного технічного університету та індустріального інституту була проведена навчальна евакуація на випадок пожежі з об’єктів навчальних корпусів студентів, викладачів і співробітників обох вишів.

О 10 год. 45 хв. згідно з планом евакуації сторожами постів №1 і №2 було здійснене оповіщення: 4 довгих дзвінка та оголошення по радіо щодо навчальної евакуації на випадок пожежі.

Всі, хто знаходився в будівлях корпусів, були евакуйовані через головні та запасні виходи. Після завершення евакуації учасники заходу були зібрані біля центрального входу навчального корпусу №1, аби переконатися, що всі співробітники та студенти покинули приміщення та в безпеці.

Валентина Григоренко,
начальник відділу охорони праці ДонНТУ