В ДонНТУ пройшли зустрічі студентів із представниками державного пожежно-рятувального загону

За ініціативи служби охорони праці Донецького національного технічного університету було проведено зустріч студентів із представниками відділення запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України в Донецькій області.

Інна Фоміна, старший інспектор відділення, капітан служби цивільного захисту, нагадала присутнім основні правила пожежної безпеки, яких варто дотримуватися в повсякденному житті. Також вона розповіла про види вогнегасників, пояснила основні їх відмінності та продемонструвала принцип дії.

Друга частина зустрічі була присвячена поводженню з вибухонебезпечними предметами, зокрема, тими, які можуть траплятися на території нашої області внаслідок проведення ООС.

По завершенні молодь закликали бути пильною, а в разі необхідності  – не залишатися байдужим до лиха та проявити свою громадянську позицію.

До речі, подібні заходи були організовані й для студентів-мешканців гуртожитків №1 і №2.