1. Для участі в олімпіаді необхідно з 20 лютого по 20 березня зареєструватися на сайті олімпіади http://donntu.edu.ua/olimpiada, заповнити он-лайн анкету  або надіслати скановану анкету учасника (скачати анкету) на e-mail:  vstup@donntu.edu.ua. (Примітка. У разі, якщо абітурієнт має бажання пройти перший тур за декількома предметами, треба подати декілька окремих заяв.)
 2. Після отримання підтвердження на електронну пошту, що вказана у анкеті, факту отримання заявки: зареєструватися на Порталі Дистанційного навчання ДонНТУ http://study.donntu.edu.ua згідно з правилами, що зазначені на головній сторінці Порталу. Після підтвердження реєстрації на Порталі та отримання Оргкомітетом анкети учасника, Особу буде підключено до першого (відбіркового) туру для проходження конкурсного завдання в зручний час.
 3. У разі успішного проходження завдань І туру (формат- тестування, результат – одразу після завершення тесту), на зазначену учасником електронну адресу буде надіслано запрошення до другого туру ( за потребою, до навчального закладу, де навчається абітурієнт).
 4. Реєстрація учасників другого туру відбудеться 25 березня 2017 р. з 09 до 09.45 год. у холі 1-го навчального корпусу ДВНЗ «ДонНТУ» (м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2).
 5. Початок другого туру Олімпіади 25 березня 2017 р. о 10.00 годині . Тривалість до 3 годин ( в залежності від конкурсного предмету).
 6. Робочі мови олімпіади – українська, російська.
 7. Проживання учасників олімпіади можливе в студентських гуртожитках ДВНЗ «ДонНТУ» або готелях м. Покровськ. Усі витрати за рахунок учасників олімпіади. Про необхідність бронювання місць у гуртожитку для учасника олімпіади та супровідної особи зазначається в тексті анкети.
 8. Учасники олімпіади, що прибувають на ІІ тур, повинні мати при собі:
  • паспорт (або свідоцтво про народження  для неповнолітніх);
  • копію довідки про ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД;
  • роздруковану Заяву-анкету про участь у Олімпіаді з особистим підписом;
  • для неповнолітніх: копію паспорта та копію довідки про ідентифікаційний код одного із батьків.
 9. Проїзд:
  • від автовокзала м. Покровськ: маршрутне таксі №108 до зупинки «Центральний ринок».
  • від залізничного вокзалу м. Покровськ: маршрутне таксі №107 до зупинки «Центральний ринок».

Детальні умови і офіційні правила проведення Олімпіади на офіційній сторінці ДВНЗ «ДонНТУ» – donntu.edu.ua.