ОЛІМПІАДА серед учнів 11 класів

Запрошення на Всеукраїнську олімпіаду Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2018 навчальному році

Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» м. Покровськ з 12.00 10 лютого до 17.00 17 березня 2018 р.  проводить ОЛІМПІАДУ серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл і випускників технічних та професійних навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться з наступних дисциплін:

  • математика;
  • українська мова;
  • іноземна мова (англійська);
  • фізика.

Мета проведення олімпіади – виявлення та розвиток обдарованих учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до ДВНЗ «ДонНТУ».

Для участі у Олімпіаді запрошуються випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, випускники технічних та професійних навчальних закладів України, абітурієнти 2018 р. Обмеження щодо кількість учасників відсутні.

Олімпіада проводиться у два тури.

Тур I – дистанційний.

І тур:  10 лютого – 14 березня 2018 року;

Перший тур проводиться у дистанційному форматі.  Для проходження туру абітурієнти реєструються на Порталі додаткових освітніх послуг ДВНЗ «ДонНТУ» study.donntu.edu.uа.  Особи, що надали більше 75% вірних відповідей допускаються до участі у ІІ турі.


Тур II – очний.

ІІ тур Олімпіади проводиться з конкурсних предметів 17 березня 2018 року о 10.00 за умови подання заявок не менше 3 учасників олімпіади з певного конкурсного предмету.

.

На час перевірки робіт другого туру учасникам Олімпіади та гостям пропонується відвідування низки заходів:

  • День відкритих дверей ДВНЗ «ДонНТУ»;
  • Ознайомча екскурсія лабораторіями та корпусами ДВНЗ «ДонНТУ»;
  • Науковий пікнік для абітурієнта.

Офіційне оголошення результатів Олімпіади та визначення переможців відбудеться 17 березня 2018 року.

Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ «ДонНТУ» у 2018 році учасникам ІІ туру Олімпіади, що отримають не менше 90% балів на ІІ-му турі, при подачі заяв на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності у 2017році, при розрахунку конкурсного балу в ДВНЗ «ДонНТУ» нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади в обсязі від 1 до  20 балів (формула розрахунку балу наведено у Порядку організації та проведення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ, що затверджено організаційним комітетом Олімпіади та опубліковано за посиланням http://donntu.edu.ua/olimpiada .)

Дані про переможців та тексти конкурсних завдань зберігаються на web-сайті: http://donntu.edu.ua   і є доступними для всіх.

 

Зареєструватися зараз