Запрошення на Всеукраїнську олімпіаду Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2017 навчальному році

Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» м. Покровськ у лютому–березні 2017 року проводить ОЛІМПІАДУ серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл і випускників технічних та професійних навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться з наступних дисциплін:

  • математика;
  • українська мова;
  • історія України;
  • фізика.

Мета проведення олімпіади – виявлення та розвиток обдарованих учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до ДВНЗ «ДонНТУ» та нарахування додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади при вступі до ДВНЗ «ДонНТУ». Ознайомлення вступників зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті на освітньому ступені «бакалавр».

Для участі у Олімпіаді запрошуються випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, випускники технічних та професійних навчальних закладів України, абітурієнти 2017р. Обмеження щодо кількість учасників відсутні.

Олімпіада проводиться у два тури.

Тур I – дистанційний.

 Перший тур з кожної дисципліни проводиться засобами сучасних комунікацій та інформаційних технологій у зручний для учасника час на Порталі додаткових освітніх послуг ДВНЗ «ДонНТУ» study.donntu.edu.uа. Учасник Олімпіади повинен з 20 лютого по 23 березня 2017 року зареєструватися та виконати конкурсне завдання в режимі он-лайн. В разі успішного проходження І туру, до навчального закладу, в якому навчається учасник, буде направлено запрошення до участі у ІІ турі.

Тур II – очний.

До другого туру з кожної дисципліни допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому турі. Тестові завдання другого туру виконуються учасниками безпосередньо в ДВНЗ «ДонНТУ» 25 березня 2017 року.

На час перевірки робіт другого туру учасникам Олімпіади та гостям пропонується відвідування низки заходів:

  • День відкритих дверей ДВНЗ «ДонНТУ»;
  • Ознайомча екскурсія лабораторіями та корпусами ДВНЗ «ДонНТУ»;
  • Науковий пікнік для абітурієнта.

Офіційне оголошення результатів Олімпіади та визначення переможців відбудеться 25 березня 2017 року.

Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ «ДонНТУ» у 2017 році учасникам ІІ туру Олімпіади, що отримають не менше 90% балів на ІІ-му турі, при подачі заяв на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності у 2017році, при розрахунку конкурсного балу в ДВНЗ «ДонНТУ» нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з предмету Олімпіади в обсязі від 1 до  20 балів (формула розрахунку балу наведено у Порядку організації та проведення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ, що затверджено організаційним комітетом Олімпіади та опубліковано за посиланням http://donntu.edu.ua/olimpiada .)

Дані про переможців та тексти конкурсних завдань зберігаються на web-сайті: http://donntu.edu.ua   і є доступними для всіх.

 

Зареєструватися зараз