Завершення роботи Літньої школи в ДонНТУ

2-7-2018    Новини , Преміум-новина    185

Двадцять сьомого червня пройшло останнє заняття в рамках роботи в Донецькому національному технічному університеті Літньої школи для учнівської молоді м. Покровськ.

За ці майже два тижні школярі встигли познайомитися один із одним, пройти ряд психологічних тренінгів, здобути ряд практичних навичок зі сфери робототехніки та створення комп’ютерних ігор і взагалі, весело та з користю провести час.

Завершальний же день запам’ятався учням тренінгом з ефективних комунікацій, який провела Яна Кот, заступник начальника відділу з організації виховної роботи студентів, а також знайомством із лабораторією води ДонНТУ, в ході якого доцент факультету МЕХТ В’ячеслав Каулін розповів про хімічні спеціальності ДонНТУ та продемонстрував присутнім ряд цікавих дослідів.

Фінальною крапкою дня стало вручення учасникам Літньої школи сертифікатів про успішне завершення мережної академії Cisco і пам’ятних подарунків від університету, після чого зацікавлена молодь змогла взяти участь у фінальній презентації проектів учасників стартап-школи ’’Sikorsky Challenge’’.

Що ж, ще одна форма співробітництва між старшою та вищою школою успішно себе зарекомендувала, що яскраво свідчить про необхідність проведення подібних заходів у майбутньому.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу