Тренінг з ефективних комунікацій для школярів Покровська

2-7-2018    Новини , Преміум-новина    188

Двадцять сьомого червня, під час Літньої школи, для учнівської молоді м. Покровськ пройшов тренінг «Ефективні комунікації. Публічні виступи» в рамках проекту «Активна громада» Всеукраїнської громадської організації «Інститут Республіка» за підтримки Національного демократичного інституту та USAID.

Тренером була Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів ДонНТУ, активістка ГО «Інститут «Республіка».

Мета тренінгу полягала в тому, щоб розвинути комунікативну грамотність, сформувати основні навички ефективного спілкування, навчитися ефективно виступати перед різними аудиторіями.

Школярі активно долучалися до обговорень важливості ефективної комунікації та вчилися налагоджувати контакт один із одним і знаходити порозуміння. Під час рольової гри «Знайди контакт» учасники на практиці демонстрували свої комунікативні здібності та навички правильно будувати діалог у різних ситуаціях.

У ході другої частини тренінгу учні дізналися, як покращити свої ораторські здібності та як найкраще підготувати себе до публічного виступу.

Протягом всього заходу панувала дружня атмосфера й ефективна взаємодія, тому школярі не тільки покращили свої здібності та отримали нові знання, але і гарно провели час.

Яна Кот,
заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів

, ,