Тиждень безпеки дорожнього руху в ДонНТУ  (5-6-2016)

У ДВНЗ ДОННТУ приділяється належна увага безпеці дорожнього руху. З метою підвищення поінформованості учасників навчально-виховного процесу, профілактики безпеки дорожнього руху, стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема небезпечної поведінки на вулицях і дорогах та дотримання правил дорожнього руху проводяться інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності з працівниками та студентами університету згідно з п. 5 Положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 №304 і зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 07.07.06 №806/12680 та Програмами з розділом «Безпека дорожнього руху» інструктажів.

За організацією Міністерства охорони здоров’я України, відповідно до статті 3 Закону України «Про дорожній рух» та згідно з листом заступника Міністра Міністерства освіти та науки України П.К. Хобзея від 10.03.2016 року за № 1/3 – 121 в Донецькому національному технічному університеті протягом 16-22 травня пройшов ряд заходів, приурочених тижню безпеки дорожнього руху:

– проведено бесіди з учасниками навчально-виховного процесу університету на тему: «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху» щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні;

– забезпечено реалізацію навчальних планів і програм з дисципліни БЖД за темами безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах;

– проведено відкриту лекцію, приурочену тижню безпеки дорожнього руху на тему: «Безпека дорожнього руху та безпечна поведінка на дорогах і вулицях міста» відповідно до статей 14 – 20 розділу «Права та обов’язки учасників дорожнього руху» Закону України «Про дорожній рух» із використанням мультимедійних засобів викладачами кафедри «Охорона праці» ДВНЗ ДОННТУ для студентів університету;

– організовано виставку пропаганди з питань безпеки дорожнього руху, статей з журналів «Охорона праці», «Охорона праці та пожежна безпека», «Безпека життєдіяльності», «Надзвичайні ситуації» у бібліотеці;

– оформлено розділи «Поточна інформація» та «Здоров’я молоді – здоров’я нації» на стенді «Безпека життєдіяльності» інформацією з безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах та вулицях;

– проведено тематичні презентації з безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах і вулицях з використанням мультимедійних засобів;

– проведено засідання з підведення підсумків щодо реалізації заходів проведення тижня безпеки дорожнього руху у ДВНЗ ДОННТУ з 16 по 22 травня 2016 року.

Наступний Тиждень з безпеки дорожнього руху буде проходити з 14 по 20 листопада 2016 року.

Начальник відділу охорони праці В.Я. Григоренко