Студентки кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки взяли участь в олімпіаді з обліку та аудиту  (16-5-2017)

З 19 по 21 квітня на базі Університету імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

В олімпіаді взяли участь 122 особи з різних ВНЗ України. Донецький національний технічний університет представляли Валерія Мацькевич і Вікторія Устич, студенти кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки факультету економіки та менеджменту.

Учасників від ДонНТУ зустріли дуже добре. Згодом відбулося офіційне відкриття олімпіади, де з привітальним словом виступив президент університету Б.І. Холод.

20 квітня, у день проведення олімпіади, в залі нобелівських лауреатів відбулися загальні збори учасників олімпіади, в ході якого керівництво привітало усіх з прибуттям, побажало успіхів у виконанні завдань і надало консультацію щодо окремих аспектів проведення олімпіади.

Безпосередньо ж олімпіада тривала чотири години. За цей час студенти повинні були пройти комп’ютерне тестування та вирішити задачі з ряду дисциплін («Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит», «Звітність підприємства», «Управлінські інформаційні системи в обліку і аудиті»).

Підведення підсумків і нагородження учасників олімпіади відбулося 21 квітня. На жаль, призових місць студенти ДВНЗ «ДонНТУ» не привезли, однак, відзначили для себе аспекти, над якими ще необхідно попрацювати. Головне, що магістрантки набули досвіду й готові передати його наступним учасникам, які, сподіваємось, привезуть призові місця наступного року.

Валерія Мацькевич, Вікторія Устич,
учасники олімпіади