Підвищення медіаграмотності серед молоді

19-12-2017    Новини    159

Британська Рада започаткувала новий проект в Україні. Протягом трьох днів громадські активісти опановуватимуть основи роботи в соціальних медіа.

Перший день тренінгу був присвячений основам журналістики, стандартам і етиці. Учасники перейняли від менторів цінний практичний досвід щодо написання новин і проведення інтерв’ю.

З усієї України було відібрано 80 громадських активістів – представників молодіжних центрів. Саме ця велика команда стане партнерами проекту Британської Ради «Активні Громадяни. Медіа для молодіжних центрів».

Представники Донецького національного технічного університету також долучилися до заходу. Зокрема, делегатами вишу стали два студенти факультету КІТАЕР – Сергій Білянський і Дмитро Горпинич (команда молодіжного радіо) та Яна Кот, заступник начальника відділу з організації виховної роботи студентів.