Один день в університеті. Продовження програми

6-3-2018    Новини    194

П’ятого березня 2018 року на базі факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Донецького національного технічного університету пройшло вже друге заняття із учнями 11 класу НВК №1 м. Покровська в рамках програми «Один день в університеті».

Нагадаємо, її метою є надання школярам можливості зануритися в атмосферу університетського життя, скористатися сучасним лабораторним обладнанням кафедри «Хімічні технології» та відчути себе студентом вищого навчального закладу.

Тож, доценти кафедри В’ячеслав Каулін та Ігор Швець провели для одинадцятикласників цікаву лекцію на тему комплексних сполук, доступно роз’яснивши теоретичну її складову. Після цього молодь залучили до виконання різноманітних дослідів, які вже на практиці підтверджували отримані знання. До речі, школярі з ентузіазмом підійшли до лабораторної частини, що зайвий раз підтверджує нерозривність теорії та практики.

Надалі ж планується продовження програми, тож, вже протягом весняних канікул у школярів буде ще одна нагода стати ближче до сучасного вишу, яким є ДонНТУ.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу