Нове обладнання геодезичної лабораторії ДонНТУ

7-8-2018    Новини , Преміум-новина    194

У рамках реалізації проекту створення навчальної геодезичної лабораторії на кафедрі геодезії та будівництва підземних споруд Донецьким національним технічним університетом протягом весни-літа 2018 року було придбано сучасне обладнання та пристрої, що дозволять підняти навчальний процес на якісно новий рівень.

Студенти спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій», 184 «Гірництво», 103 «Науки про Землю» (геологія) та ін. зможуть опанувати практичні навички роботи з новітніми пристроями та обладнанням, технологіями обробки результатів вимірювань і спостережень при виконанні геодезичних і маркшейдерських робіт у різних галузях.

Це обладнання від провідних виробників, представлених на українському ринку: оптичні теодоліти   та нівеліри, тахеометри, двочастотні (GPS + ГЛОНАСС) приймачі, рулетки лазерні та металеві, рейки нівелірні телескопічні, трегери, схили маркшейдерські тощо, все з необхідними комплектуючими.

Для навчальних практичних занять передбачається обладнати ауд. 2.210, де нові пристрої будуть встановлюватися на спеціально виготовлених настінних кронштейнах для максимально зручного користування та вивчення. Також будуть створені комп’ютеризовані робочі місця для керування вимірюваннями та обробки результатів.

Отже, новий навчальний 2018/19 рік має стати дуже цікавим і насиченим для студентів і викладачів кафедри геодезії та будівництва підземних споруд. Запрошуємо до нової лабораторії!

В’ячеслав Каменець,
доцент кафедри геодезії та будівництва підземних споруд

, ,