На факультеті КНТ пройшло урочисте засідання вченої ради

8-12-2017    Новини    510

Сьомого грудня в Донецькому національному технічному університеті пройшло урочисте засідання вченої ради факультету комп’ютерних наук і технологій з нагоди ювілею Володимира Андрійовича Святного, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії.

Привітати Володимира Андрійовича прийшли представники адміністрації, факультетів і кафедр ДонНТУ, студенти та гості. Долучилися до поздоровлень і колеги професора з українських і німецьких вишів: Запорізького технічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», Штутгартського університету, Магдебурзького університету імені Отто фон Геріке, а також служба академічних обмінів DAAD.

Слова привітань і подарунки линули одним величезним потоком. Присутні не скупилися на щирі слова на адресу винуватця свята, наголошували на тому, яку вагому роль він зіграв для розвитку університету та налагодження міжнародних зв’язків ДонНТУ, бажали, передусім, міцного здоров’я, довголіття, творчої наснаги, продовження й без того активної діяльності й побільше нових і цікавих проектів у майбутньому.

Володимир Андрійович, у свою чергу, подякував усім присутнім і розповів декілька цікавих історій, які мали місце у його багаторічній кар’єрі. А завершилися урочистості традиційними фото на згадку.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу