Студенти ДонНТУ стали учасниками Літньої школи з лідерства  (25-8-2016)

«Новий захід, нові знайомства, нові можливості» – саме під таким гаслом пройшла Літня школа з лідерства, громадської активності, соціального підприємництва, публічного спілкування та ділової англійської мови. Проходила вона під патронатом Українського Фулбрайтівського кола (Fulbright Ukraine Kennan Institute Kyiv Office).

Учасниками школи стали 25 студентів переміщених ВНЗ, які провели сім насичених днів у конгрес-готелі «Пуща», набуваючи корисних навичок у сфері лідерства, громадської активності та соціального підприємства, а також вдосконалюючи свій рівень англійської мови.

Донецький національний технічний університет представляли 6 студентів різних факультетів і курсів, які приїхали відкрити у собі нові сторони та здобути нових вражень. Насичене навчання, корисні поради щодо стартапів і власних проектів, спілкування з відомими людьми, громадськими діячами – це далеко не весь список того, чим була сповнена програма; шикарний готель, їжа – все це запам’ятається назавжди.

Після цієї школи всі ми вийшли зовсім не такими, якими прийшли. Кожен із нас повернувся до рідного міста з ідеями та прагненнями змінити його на краще. Також у школі ми зустріли нових знайомих, які, сподіваюсь, в подальшому стануть справжніми друзями для нас. І, звичайно, хочеться виразити велику подяку університету за надану чудову можливість навчання.

Анастасія Пастух, учасниця програми, студентка гірничого факультету