Фінал програми “Sikorsky Challenge” в ДонНТУ

2-7-2018    Новини , Преміум-новина    272

Двадцять сьомого червня в Донецькому національному технічному університеті пройшов DEMO DAY в рамках заключного тренінгу від менторів стартап-школи “Sikorsky Challenge”. Представники дев’ятьох команд, які не один місяць працювали над проектами, а також доробляли та змінювали свої ідеї, нарешті мали змогу  презентувати їх поважному журі та слухачам і отримати шанс увійти до трійки кращих, яка представить ДонНТУ на глобальному випускному мережі стартап-шкіл у Києві на початку липня.

До складу експертного журі увійшли: Ірина Швець, проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ, Денис Шиленко, консультант міського голови Покровська, Микола Головко, приватний підприємець, засновник компанії «Мастер ДОМ», Ігор Пеер – ментор і один із засновників стартап-школи “Sikorsky Challenge”, генеральний директор Open innovation Incubator «Be Next IT», і Гліб Ступак, старший викладач кафедри АТ, координатор розвитку інноваційної діяльності в університеті.

Що ж до безпосередньо команд і їх доробок, виглядали вони наступним чином:

– “CiGInfo” – додаток, який полегшить спілкування з місцевою владою;

– “FastTravel” – сервіс, що допоможе віднайти цікаві місця для відвідування поряд із вами та розробити оптимальний маршрут для прогулянки у вільний час;

– ”Food4You” – романтична вечеря вдома – простіше, ніж у ресторані. Створюйте вишукані страви завдяки нам;

– “RoadSSL” – інноваційні підходи до систем вуличного освітлення;

– “SeGrain” – система запобігання крадіжкам зерна та інших вантажів при перевезеннях з полів до елеваторів;

– ”SmartAgro” – система контролю параметрів мікроклімату в теплицях;

– “SmartCare” – інтелектуальна система попередження критичного стану здоров’я з інформуванням відповідних медичних служб;

– “SMusic” – сервіс, який допоможе навчитися грі на гітарі;

– “SteshaProject” – голографічний консультант у торговельному центрі.

Враховуючи значну кількість представлених проектів, визначити три найкращі було завданням не з легким. Перед оголошенням результатів кожен із експертів поділився своїм враженням від заходу та надав учасникам ряд цінних порад і рекомендацій. Зокрема, Ігор Пеер висловив надію, що міська влада Покровська всіляко підтримуватиме молодь на шляху втілення її ідей у життя.

Тим не менше, переможці визначилися – ними стали проекти “RoadSSL”, ”SmartAgro” та “FastTravel”, авторами та виконавцями яких є представники факультету КІТАЕР. Тож, бажаємо успіхів хлопцям і від щирого серця зичимо увійти до числа найкращих.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу