Участь делегатів ДонНТУ у Другому всеукраїнському з’їзді ВНЗ  (28-9-2016)

Представники Донецького національного технічного університету прийняли участь у Другому всеукраїнському з’їзді вищих навчальних закладів державної форми власності, який проходив у Київському національному торговельно-економічному університеті, м. Київ.

До складу делегації ДонНТУ увійшли проректор з міжнародних зв‘язків Ірина Швець та декан факультету економіки та менеджменту Олександр Олейніков.image

На з’їзді були присутні 391 делегат із 232 ВНЗ України державної форми власності.  Метою з’їзду було дообрання двох членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Одинадцять претендентів представили свої програми реформування вищої освіти та зокрема забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Рішенням з’їзду стало обрання двох членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти: Р.В. Гурака (Державна інспекція навчальних закладів України) та С.М. Бондарчука (Апарат Верховної Ради України).

І.Б. Швець,
проректор з міжнародних зв’язків