Вітаємо!  (9-3-2016)

Напередодні 8 березня у Палаці культури ШУ «Покровське» відбулося міське свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. Протягом заходу адміністрацією міста були відзначені найбільш активні представниці установ і підприємств м. Красноармійська, серед яких – і співробітники ДонНТУ та КІІ.

Так, почесними грамотами «За активну громадську позицію, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків і з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня» були нагороджені Ольга Анатоліївна Ганич, директор інституту післядипломної освіти Донецького національного технічного університету, та Лариса Миколаївна Моісєєнко, заступник декана факультету технології та організації виробництва Красноармійського індустріального інституту.

Вітаємо та бажаємо подальших професійних успіхів!