Університет сьогодні

Студенти ДонНТУ взяли участь у флешмобі з підтягування

20-9-2018    Події , Преміум-новина    13
2

У рамках проведення обласного спортивно-масового заходу серед студентів закладів вищої освіти України з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту молодь Донецького національного технічного університету долучилася до флешмобу з підтягування. Безпосередню участь у флешмобі, проведеному на спортивному майданчику ДонНТУ, взяли 9 хлопців під керівництвом викладача фізичного виховання С.М. Романій.

«Запальний вересень»: запрошуємо відвідати

20-9-2018    Бібліотека    13

Розклад подій до Дня бібліотек

В ДонНТУ пройшов бліцтурнір з шашок

20-9-2018    Спорт    19
IMG 1000

Дев’ятнадцятого вересня в бібліотеці Донецького національного технічного університету відбувся бліцтурнір з шашок, організований з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту в Україні.

Учасниками заходу стали 9 студентів ДонНТУ та ІІ, а також Анатолій Олександрович Головач, КМС, за плечима якого – біля 55 років досвіду гри в шашки та 45 років роботи на залізниці.

Що ж до результатів, запрошений поважний гість Анатолій Олександрович показав високий рівень майстерності й відзначив гру своїх фінальних опонентів. Ними, до речі, стали студенти ДонНТУ Владислав Петров (гр. ГМБп-18 ФМЕХТ) і Дмитро Кузьмичов (гр. ФБС-17 ФЕМ).

Щиро вітаємо хлопців!

Я.О. Ляшок: «Університет буде робити все від нього залежне, аби перебувати на передових позиціях в Україні»

18-9-2018    Інтерв'ю    33
IMG 8615

Новий навчальний рік – слушна пора для підбиття підсумків роботи й постановки нових завдань. Ректор Донецького національного технічного університету Я.О. Ляшок розповів про основні здобутки вишу та плани на найближчу перспективу. Про це та інше – далі.

Покровськ – Кайзерслаутерн: співробітництво триває

6

У серпні 2018 року у рамках спільних досліджень наночасток викладачі Донецького національного технічного університету Андрій Топоров, Павло Третьяков і Ольга Алексєєва  відвідали Технічний університет Кайзерслаутерна. Цього разу проводилися дослідження з реалізації спільно розроблених математичних моделей у вигляді чисельних рішень. Слід зазначити, що Технічний університет Кайзерслаутерна має в своєму розпорядженні один з найпотужніших серед ВНЗ Німеччини обчислювальний кластер і комплекс ліцензійного програмного забезпечення. За підтримкою завідувача кафедри механічної технології часток, почесного доктора ДонНТУ Сергія Антонюка науковці ДонНТУ отримали доступ до обчислювальних ресурсів кластера. Використовуючи сучасні програмні комплекси з моделювання, вдалося в короткі терміни провести всі заплановані розрахунки.

Оголошено набір на курси ЗНО

17-9-2018    Іпо , Події , Преміум-новина    495
slide 164

Центром довузівської підготовки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» оголошено набір на курси підготовки абітурієнтів до ЗНО.

Заявки приймаються до 02 листопада 2018 р. Подати заявку на сторінці Центру довузівської підготовки

Для більш детальної інформації звертатись за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова 2, ауд. 1.223, тел. 050-012-92-48.

Професор факультету МEХТ – учасник обласного екологічного форуму

IMG 20180914 141111

Чотирнадцятого вересня в м. Краматорськ проходить форум «Екологія промислового регіону», організований Департаментом екології та природних ресурсів ДонОДА.

Учасником форуму від Донецького національного технічного університету став д.т.н., професор, завідувач кафедри «Природоохоронна діяльність» факультету МЕХТ Віктор Климентович Костенко, який виступив із доповіддю.

Фасилітатори ДонНТУ провели локальний тренінг за програмою Британської Ради в Україні ”Active Citizens”

14-9-2018    Події , Преміум-новина    60
IMG 0453

Фасилітатори Галина Лисенко, Маргарита Біленська, Яна Кот і Анна Воропаєва з Донецького національного технічного університету провели локальний тренінг за програмою «Активні громадяни» в Комітеті самоорганізації населення м. Покровськ. Учасниками тренінгу стали шкільні вчителі, підприємці, представники міських молодіжних організацій та ОСББ. Групова робота та сесії проходять у теплій творчій атмосфері, а […]

Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2019\2020 навчальний рік

флаг Германии

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) інформує про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

Додаткова інформація за посиланням: www.daad-ukraine.org

Інформаційний буклет «Навчання та дослідження у Німеччині»

Розвиток Центру кар’єри ДонНТУ за сприяння міжнародного проекту USAID

2 (1)

Донецький національний технічний університет став учасником міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу». Проект був ініційований чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках міжнародної Програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В проекті приймають участь три переміщених ВНЗ: Донецький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Даля та Горлівський інститут іноземних мов.

Метою проекту є розвиток центрів кар’єри навчальних закладів, які здійснюють послуги з розвитку кар’єрних навичок студентів, підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці та допомагають працевлаштуванню випускників. В рамках проекту передбачено реконструкцію, ремонт та облаштування сучасним обладнанням приміщення Центру кар’єри ДонНТУ на суму майже 400 тис. грн. Працівники Центру кар’єри ДонНТУ приймуть участь у серії тренінгів та ознайомляться з досвідом роботи центру кар’єри партнерського ВНЗ – Українського католицького університету.

Page 1 of 12712345...204060...Остання »
Вересень 2018
« Сер