Університет сьогодні

Do you speak English?

19-3-2019    Події    11
you speak english background 23 2147874778

Два чергових завдання від наших знавців англійської мови чекають на тебе: https://padlet.com/vecttra/miauykdljb https://www.classmarker.com/online-test/start/?quiz=c7p5c8bfef419635

18-3-2019    Студенту    17
ДонНТУ

Стартує щорічна Стипендіальна програма громадської організації «Київська ініціативна група Альпбаха» на участь у Європейському Форумі Альпбах у 2019 році. Це щорічна стипендіальна програма, яка проводиться з метою надання унікальної можливості для молоді взяти участь у найстарішому європейському форумі – Європейському Форумі Альпбах, який у 2019 році проходить з 14 по 30 серпня у мальовничому селищі Альпбах (Тіроль), Австрія. Програма ЄФА 2019 розміщена на сайті www.alpbach.org/en

Інструкція щодо автоматизованого вибору дисциплін

1

До уваги студентів  1-го курсу бакалавріату ДонНТУ! Вам потрібно обрати по одній дисципліни із наведених у переліках для вивчення у осінньому та весняному семестрах 2019-2020 н. р.    Для ознайомлення із презентаціями курсів та запису на них використовуйте Портал додаткових освітніх ресурсів ДВНЗ “Донецький національний технічний          університет” (http://study.donntu.edu.ua/course/index.php?categoryid=16) шляхом натискання […]

Вічна пам’ять

18-3-2019    Пам'ять , Преміум-новина    46
ZK4Q0092

15 березня 2019 року на 72-му році життя, після важкої швидкоплинної хвороби, завершив свій земний шлях, відійшовши у Вічність, доцент кафедри управління виробництвом і охорони праці Індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ, кандидат технічних наук Василь Миколайович Нестеренко.

Наукове стажування в Академії Ignatianum (м. Краків, Польща)

3 (1)

10-16 лютого 2019 року у рамках програми академічної мобільності для українських викладачів було організовано міжнародне наукове стажування за тематичним напрямом «Обмін досвідом наукових досліджень та організації навчального процесу в економіці, управлінні, праві (активні методи навчання)» в Академії Ignatianum у м. Краків (Польща). Від ДонНТУ у стажуванні прийняла участь Наталія Подлужна, доцент кафедри менеджменту і державного управління.

Візит до Штутгартського університету: інтерв’ю з ректором ДонНТУ Я.О. Ляшком

6

Представляємо до Вашої уваги інтерв’ю з ректором ДонНТУ, доктором економічних наук, професором Ляшком Ярославом Олександровичем. Делегація ДонНТУ нещодавно відвідала Штутгартський університет, де провела зустрічі з німецькими колегами та обговорила економічні аспекти наукової співпраці між технічними університетами в галузі високопродуктивних обчислень в автоматизації та динамічних системах.

Візит відбувся у рамках міжнародного співробітництва між Донецьким національним технічним університетом та Штутгартським університетом (Німеччина) на запрошення Міхаеля Вайріха, професора, доктора технічних наук, почесного доктора ДонНТУ, директора Інституту автоматизації та систем програмного забезпечення

Школярі з м. Родинське завітали до лабораторії води ДонНТУ

15-3-2019    Події , Преміум-новина    34
IMG 3940

П’ятнадцятого березня школярі молодших класів Родинської загальноосвітньої школи завітали з ознайомчим візитом до Донецького національного технічного університету, зокрема, до лабораторії води факультету машинобудування, екології та хімічних технологій.

Ігор Швець і В’ячеслав Каулін поспілкувалися з учнями та продемонстрували сучасне обладнання кафедри, а після цього виконали декілька яскравих дослідів – школярі з непідробним захватом і дитячою безпосередністю спостерігали за хімічними дивами, які для них творили співробітники кафедри. По завершенні гості подякували за цікаву зустріч, у відповідь на що були запрошені у майбутньому приходити навчатися в ДонНТУ.

В ДонНТУ пройшов круглий стіл щодо співробітництва між університетом і Покровською міською радою

15-3-2019    Події , Преміум-новина    48
4

На базі Молодіжного Хабу 14 березня 2019 р. пройшов круглий стіл з обговорення програми співробітництва між ДонНТУ та Покровською міською радою Донецької області.

Учасниками заходу стали представники влади, адміністрації вишу, а також викладачі та активне студентство ДонНТУ.

Вихованці ліцею «Надія» долучилися до програми ДонНТУ «Один день в університеті»

14-3-2019    Події , Преміум-новина    40
8

Програма Донецького національного технічного університету «Один день в університеті» набирає обертів і викликає зацікавлення у все більшої кількості загальноосвітніх закладів м. Покровська та району. Ось і чотирнадцятого березня 2019 р. учні 10-11-х класів міського ліцею «Надія», які навчаються за хіміко-біологічним спрямуванням, стали її учасниками.

Колектив кафедри хімічних технологій провів вступне узагальнене заняття, в ході якого школярі в теорії та на практиці вивчали властивості складних неорганічних речовин. Без сумніву, найбільше вражень у молоді залишилося після виконання цікавих хімічних дослідів.

В ДонНТУ пройшла інформаційна зустріч студентів і співробітників вишу з представниками СБУ

4

Тринадцятого березня 2019 р. в Донецькому національному технічному університеті пройшла інформаційна зустріч студентської молоді та співробітників вишу з представниками Служби безпеки України.

Під час заходу присутнім розповіли про основні положення програми СБУ «На тебе чекають вдома», про те, як боротися з фейками, протистояти маніпуляціям і пропаганді, а також про те, як захистити свої акаунти в соціальних мережах.

Березень 2019
« Лют