Університет сьогодні

Відкрили Лабораторію води | ДонНТУ
  • Консультаційний центр Приймальної комісії!
  • До уваги вступників!
  • Обрати спеціальність
  • Порядок роботи приймальної комісії з абітурієнтами
  • Перелік документів для вступу у ДОННТУ та у КІІ ДонНТУ у 2018р.
  • Освітній центр Донбас-Україна
  • Нормативна база

День народження ФMEXТ

23-5-2018    Події , Події , Преміум-новина    38
заглавное

Двадцять другого травня факультет машинобудування, екології та хімічних технологій Донецького національного технічного університету відсвяткував своє 90-річчя. З цієї нагоди студентський актив підготував яскраву концертну програму.

Зелена миля 2018

33137368 373803626457036 348499547682504704 n

Запрошуємо вас прийняти участь у Всеукраїнському забігу “Зелена миля 2018” серед студентської молоді!

Забіг відбудеться 01 червня 2018 року об 11.00, одночасно в усіх регіонах України.

Збір – о 10.45 біля великої спортивної зали.

Святкування Дня гірничого факультету

21-5-2018    Події , Події , Преміум-новина    101
35

Кожен свій День народження талановита молодь найстарішого факультету Донецького національного технічного університету – гірничого – відзначає яскраво й неординарно. Ось і цьогорічний святковий концерт вкотре потішив глядачів і подарував їм масу позитивних емоцій і вражень.

Окрім студентів і співробітників ДонНТУ, гостями заходу стали учні загальноосвітніх закладів м. Покровська та області. Розпочався концерт традиційно теплими словами привітань від першого проректора ДонНТУ Леоніда Бачуріна та декана гірничого факультету Сергія Подкопаєва. Заступник декана ГФ Євген Тюрін відзначив почесними грамотами студентів-активістів, а проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва нагородила дипломами найкращих учнів-учасників конференції молодих науковців «Свіжий подих», що проходила того ж дня в університеті.

В ДонНТУ пройшла конференція юних науковців «Свіжий подих»

21-5-2018    Наука та інновації , Події    71
20

В Донецькому національному технічному університеті відбулася наукова конференція переможців Донецького обласного відділення МАН «Свіжий подих». Захід зібрав талановиту учнівську молодь із Покровська та інших міст області, яка гарно показала себе в науковій роботі та вже досягла певних висот у цій галузі.

Збірна ДонНТУ – переможець змагань з футзалу серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації

21-5-2018    Спорт    39
IMG 0412

Збірна ДонНТУ вкотре стала чемпіоном змагань. Друге та третє місця вибороли студенти Маріупольського державного університету та Донбаського державного педагогічного університету відповідно.

Щиро вітаємо хлопців з черговою спортивною перемогою та бажаємо, аби попереду на вас чекало ще багато спортивних досягнень!

Служба безпеки України нагадує

18-5-2018    Без рубрики    33
DorogaMira bigboard photos chb ukr

Діє програма повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовились від участі військових та воєнізованих підрозділах самопроголошених терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

Святкування Дня вишиванки в ДонНТУ

18-5-2018    Події , Події , Преміум-новина    121
2

Студенти, викладачі та співробітники Донецького національного технічного університету відсвяткували Всесвітній день вишиванки, що припадає на третій четвер травня кожного року.

День вишиванки — міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Всі охочі вдягнули тематичні сорочки та зробили чимало фотографій на пам’ять.

Mortal Kombat ІХ. Черговий кібертурнір від факультету КITAEP

17-5-2018    Події , Події , Преміум-новина    93
1

На факультеті комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки пройшов черговий турнір з кіберспорту

На базі факультету MEXT в ДонНТУ пройшла Міжнародна конференція

18

Шістнадцятого травня на базі факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Донецького національного технічного університету пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми техніки та технології переробних виробництв», присвячена 90-річчю ФМЕХТ.

Авторами більше 70 статей, надісланих для участі в конференції, стали науковці із ряду українських і закордонних вишів (ДонНТУ, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Донбаська державна машинобудівна академія, Приазовський державний технічний університет, Технічний університет Кайзерслаутерна (Німеччина), Білоруський національний технічний університет й ін.).

На факультеті економіки та менеджменту пройшла Всеукраїнська конференція

финальное

Чотирнадцятого травня 2018 р. на базі факультету економіки та менеджменту Донецького національного технічного університету пройшла одинадцята Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених (із зарубіжною участю) «Актуальні проблеми розвитку фінансів і фінансової науки: ідеї та їх впровадження». Організатором заходу виступила кафедра обліку, фінансів та економічної безпеки. Тематика конференції включала в […]

Page 1 of 11612345...204060...Остання »