Університет сьогодні

Студенти ДонНТУ взяли активну участь у реалізації проекту “AntiTrash”

14-11-2018    Преміум-новина , Студенту    25   
AntiTrash4

Ми живемо в маленькому місті, в якому для відпочинку на природі є не дуже багато місць. На жаль, ці місця міською владою та комунальними підприємствами не прибираються. Та і мешканці не зовсім сумлінно ставляться до природи рідного краю, лишаючи після свого відпочинку «гори» сміття. Діти і молодь не бувають на екоекскурсіях, на яких вони змогли б дізнатися про унікальність екосистеми Донеччини, про проблеми засмічення навколишнього середовища та можливість сортування сміття. Також не проводяться дні чистого довкілля, коли всі мешканці разом прибирають територію, де потім зможуть насолоджуватися красотами природи.

Пітчинг соціальних ініціатив у Покровську: проекти-переможці від ДонНТУ

8

Нещодавно в рамках програми Британської Ради «Активні Громадяни» та за підтримки Покровської міської ради у місті Покровськ було проведено Пітчинг соціальних проектів. ДонНТУ вкотре долучився до програм Британської Ради та став активним учасником конкурсу проектів, направлених в першу чергу на розвиток міста. Слід зазначити, що ДонНТУ вже не в перше бере участь у програмі «Active Citizens».

Цього річ проекти оцінювало журі у складі представників посольства Великої Британії, Британської Ради, Покровської міської ради та представників громадськості міста. Серед сімнадцяти проектів-переможців, що отримали фінансування і підтримку з боку Британської Ради та Покровської міської ради, шість було представлено викладачами та студентами нашого університету.

ДонНТУ- учасник команди-переможця конкурсу 2018 року Еразмус+

3

Шостого листопада у місті Київ, в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся семінар для переможців конкурсу проектів Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти. Від ДонНТУ в семінарі взяли участь доцент кафедри прикладної математики та інформатики Н.С.Костюкова та головний бухгалтер С.Я.Міщенко. Семінар проводився на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка і був присвячений новим особливостям впровадження проектів та управління коштами. Організатори семінару розповідали про особливості управління та звітності для українських університетів, національні особливості впровадження проектів. Оскільки всі проекти-переможці пов’язані з модернізацією освітніх програм, зацікавленість викликали доповіді представників Національного офісу Еразмус+ в Україні щодо інструментів модернізації вищої освіти.

Тиждень безпеки дорожнього руху

12-11-2018    Охорона праці    54   
bespeka

Тиждень безпеки дорожнього руху з 12 по 18 листопада 2018 року проходить у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. 2011-2020 роки Генеральною Асамблеєю ООН оголошено Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. в усьому світі проводяться Тижні безпеки […]

В ДонНТУ пройшов форум «Енергоефективна Донеччина»

12-11-2018    Події , Преміум-новина    67   
2

Дев’ятого листопада в Донецькому національному технічному університеті відбувся форум «Енергоефективна Донеччина», присвячений проблемам підвищення енергетичної ефективності промислової та господарської сфер нашого регіону.

Завершення роботи Осінньої школи в ДонНТУ

9-11-2018    Події , Преміум-новина    48   
1

Під час фінального заняття в Осінній школі ДонНТУ учні під керівництвом Павла Ануфрієва, асистента кафедри прикладної математики та інформатики ФКНТ, ознайомилися з основами створення комп’ютерних ігор у системі Unity. Також школярам вручили сертифікати про успішне завершення мережної академії Cisco і розповіли про функціонування стартап-клубу YEP! DonNTU та можливості, які він […]

Колектив ДонНТУ долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності

9-11-2018    Бібліотека , Преміум-новина    71   
6

Дев’ятого листопада 2018 р., у День української писемності та мови, Донецький національний технічний університет й Індустріальний інститут в особі студентів, викладачів і співробітників долучився до написання 18-го Всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – це не просто засіб перевірити власну грамотність, а, насамперед, масштабний національний флешмоб. Аби взяти участь у радіодиктанті, достатньо було увімкнути онлайн-трансляцію «UA: Українське радіо» та мати під рукою аркуш паперу та ручку.

Web-разработчик (стажер)

9-11-2018    Центр Кар'єри , Вакансії    14   
ДонНТУ

Обязанности:

– разработка, тестирование и поддержка проекта;

– участие в разработке и развитие платформы видеовещания;

– разработка модулей к существующим проектам.

В ДонНТУ нагородили фіналістів кваліфікаційного етапу змагань з кіберспортивної дисципліни DOTA 2

1 (2)

Євген Башков, проректор ДонНТУ з наукової роботи, керівник міжнародного проекту “GameHub: Співробітництво між підприємствами та університетом в області ігрової індустрії в Україні”, нагородив пам’ятними подарунками фіналістів кваліфікаційного етапу з кіберспортивної дисципліни DOTA 2 – команди Nasos Vincer (капітан – Едуард Калюжний) та Witchers (капітан – Олег Замковий), які пройшли онлайн-етап Всеукраїнських змагань із електронного спорту серед здобувачів вищої освіти “Ukrainian University Open 2018”.

Учасники Осінньої школи навчилися основам 3D-моделювання

8-11-2018    Події , Преміум-новина    41   
4 (1)

Студенти факультету КНТ Віталій Нарижний (гр. КІ-15) і Олександр Мінзоров (гр. КІм-18) на четвертому занятті Осінньої школи розповіли учням про основи 3D-моделювання та допомагали відпрацьовувати отриманні знання на практиці у програмах Cinema 4D і FlashPrint.

Page 1 of 13812345...204060...Остання »
Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
« Жов  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930