Викладачі ДонНТУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Івано-Франківську  (3-4-2017)

Протягом трьох днів, 23-25 березня 2017 р., в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу проходила Міжнародна науково-практична конференція «ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації», присвячена 50-річчю університету.

Від Донецького національного технічного університету в роботі конференції взяв участь доцент кафедри геодезії та будівництва підземних споруд В.І. Каменець, який виступив з доповіддю «Екологічні та соціальні наслідки закриття шахт Красноармійського вуглепромислового району Донбасу» на секції «Екологія та збалансоване ресурсокористування». Дистанційно в роботі конференції взяв участь доцент тієї ж кафедри О.І. Повзун.

У рамках заходу відбулися також пленарні засідання та відкриття навчально-наукової лабораторії «Фізико-хімічні методи дослідження стану навколишнього середовища». Насиченою була й культурна програма: для учасників було організовано екскурсії університетом і містом Івано-Франківськ, а також поїздку до лижного курорту Буковель.

Як підсумок, було встановлено контакти з колегами з різних регіонів України, а також Молдови та Китаю. Та й взагалі, відрядження залишило по собі масу незабутніх вражень.

В.І. Каменець,
доцент кафедри геодезії та будівництва підземних споруд