Вийшов з друку збірник статей III Міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми техніки і технології переробних виробництв”  (28-6-2017)

Шановні колеги!

Вийшов з друку збірник статей III Міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми техніки і технології переробних виробництв”, яка проходила в Донецькому національному технічному університеті у строк 30-31 травня 2017 року. В збірнику представлені доповіді вчених, спеціалістів, магістрів і студентів з широкого спектру питань, пов’язаних з дослідженнями та розробками в галузях машинобудування, гірничих машин, мехатроніки, висвітлені погляди щодо процесів та обладнання перероблювальних комплексів, оглянуті актуальні питання екології та впровадження технологій захисту довкілля, розглянуті новітні шляхи досліджень в галузі хімічних технологій.

Матеріали збірки будуть корисні для наукових співробітників, інженерно-технічних працівників, аспірантів та студентів.