В ДонНТУ пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

19-2-2018    Наука та інновації , Події    219

На базі Донецького національного технічного університету вже другий рік поспіль проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Викладачі факультету машинобудування, екології та хімічних технологій брали участь у роботі наступних секцій: «Хімія», «Екологія», «Охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».

Загальна кількість робіт у трьох секціях склала 22. Їх тематика була різноманітною та стосувалася різних сфер нашого життя. Учні дуже впевнено захищали свої праці, брали участь в обговоренні робіт і дискусіях.

Переможці другого етапу будуть захищати свої роботи у вирішальному ІІІ етапі. Бажаємо їм успіхів і гідно представити Донецьку область у фіналі.

Ігор Швець,
доцент кафедри хімічних технологій