Студент гірничого факультету ДонНТУ – переможець Всеукраїнської олімпіади з цивільного захисту

27-3-2018    Наука та інновації    232

5ab8ce9d54457 IMG 2295Троє студентів-магістрів гірничого факультету – Аліна Зубенко (гр.ОПГм-17), Микита Качалов (гр. УГПм-17) і Анастасія Пастух (гр. Шм-17) – взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист», що проходив у Києві 22-23 березня 2018 р. на базі Національного авіаційного університету.

Всього в олімпіаді взяли участь 98 студентів з 24 вишів України. Всі вони були розділені на 5 категорій залежно від напряму підготовки молоді. ДонНТУ відносився до категорії «Університети з профільним напрямом «Охорона праці».

Олімпіада проходила у два етапи. Перший із них включав тестові завдання, а другий –  вирішення задач. За словами учасників, вона була доволі цікавою, адже містила різноманітні завдання. До речі, підготовка молоді до олімпіади відбувалася шляхом самостійного опрацювання студентами-гірниками навчальної літератури під керівництвом старшого викладача кафедри охорони праці Євгена Тюріна.

Як розповіли нам учасники, рідний виш надав їм можливість не лише показати високий рівень знань, а й відвідати столицю України й побачити студмістечко НАУ. Дуже вразив політехніків масштаб університету та заходу в цілому. Не дивно, що по завершенні в учасників залишилася маса вражень і корисних знайомств.

Що ж до результатів, то вони доволі вагомі. Так, Микита Качалов став переможцем і був нагороджений дипломом першого ступеня. Аліна Зубенко відзначена подякою за наполегливість у розв’язанні тестових завдань, а Євген Тюрін – подякою за активну участь в олімпіаді.

Тож, вітаємо талановиту молодь Донецького національного технічного університету та бажаємо й надалі гордо нести знамено свого вишу!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу