Студенти ДонНТУ виграли стипендію DAAD

27-9-2016    Міжнародне співробітництво , Наука та інновації , Студенту   715   

Шлях до професії своєї мрії складається з безлічі кроків. Деякі з них вимагають ґрунтовної підготовки та чималих витрат ресурсів. Стажування за кордоном для студентів – прекрасний спосіб розпочати свою професійну діяльність. Вивчити обрану сферу навчання зсередини, застосувати отримані знання на практиці, підвищити рівень знання іноземної мови, заробити, розширити власні горизонти – все це стане доступним для студентів і випускників, які вирішили пройти стажування за кордоном. Ціна такого кроку виправдана перспективами.

Тисячі студентів почали відлік своєї успішної професійної діяльності саме зі стажування на базі європейських програм. Однією з найбільш доступних є німецька програма DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst). Взяти участь у програмі DAAD можуть українці, які мають базові знання іноземної мови. Проживання та робота в Німеччині підвищать ваш рівень володіння мовами. Численні відгуки від студентів підтверджують ефективність цієї програми.

На кафедрі ОПТК традиційно розвинені міжнародні наукові зв’язки з провідними німецькими вишами – Гамбурзьким технічним університетом і технічним університетом Кайзерслаутерна. Понад два десятки студентів взяли участь тільки в програмі DAAD і виграли гранти на проведення наукових досліджень у цих університетах.

І ось чергові три студенти – Євген Бобровський (гр. ТПМм-16), Микола Дорошенко (гр. ТПМм-16) і Валерія Ревіна (гр. ЕКОЛм-15) виграли конкурс і в 2017 році відправляться до Німеччини для проведення наукових досліджень.

Інвестиції у власний розвиток підвищують вашу цінність як професіонала для провідних роботодавців як в Україні, так і за кордоном. А правильно розпорядитися своїми інвестиціями й отримати з них максимальну вигоду можна тільки за допомогою кваліфікованих фахівців.

А.А. Топоров,
докторант кафедри обладнання перероблювальних технологічних комплексів

Повернутися