Професор Є.О. Башков вручив диплом почесного доктора ДонНТУ професору Міхаелю Вайріху

21-9-2018    Міжнародне співробітництво , Наука та інновації , Преміум-новина   140

Протягом 12-14 вересня на базі Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова (м. Київ) проходила VI міжнародна конференція «Моделювання-2018», присвячена 100-річчю з дня заснування Національної академії наук України.

Донецький національний технічний університет є співорганізатором конференції поряд з інститутами кібернетики, проблем реєстрації інформації, електродинаміки НАН України, НТУ «Львівська політехніка», Західнопоморським ТУ (Польща), Ташкентським ДТУ й іншими організаціями.

Член програмного комітету професор В.А. Святний запросив до участі в конференції почесних докторів ДонНТУ, відомих вчених у галузі математичного моделювання професорів Вольфганга Елерса, Міхаеля Реша (Штутгартський університет), Штефана Веснера (Ульмський університет), координатора DААD-проекту з німецькомовного навчання студентів України професора Мартіна Вольтера (Магдебурзький університет), які виступили з пленарними доповідями щодо актуальних проблем моделювання.

На пленарному засіданні конференції проректор ДонНТУ з наукової роботи професор Є.О. Башков вручив диплом і пам’ятну стрічку почесного доктора ДонНТУ директору інституту автоматизації та програмних систем Штутгартського університету професору Міхаелю Вайріху, який виступив із вдячною промовою та високою оцінкою наукового співробітництва між ДонНТУ й університетами Німеччини. Він зробив пленарну доповідь з проблем Індустрії 4.0 та ролі методів і засобів моделювання у їх вирішенні.

Наукова школа ДонНТУ з проблем моделювання була представлена ​​пленарною доповіддю професора В. Святного (співавтори – М. Реш, Ш. Веснер, докторант О. Мірошкін, аспірант В. Кушнаренко), доповідями професора О. Дмитрієвої, докторанта О. Мірошкіна, аспірантів Н. Гуськової, А. Кучерявенка, В. Кушнаренка, А. Любимова, К. Удода, А. Щербакова.

Роботи вчених ДонНТУ широко відомі в Європі, вони виконуються спільно з німецькими колегами. У листопаді цього року виповниться 45 років з початку наукового співробітництва факультету комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ з інститутами Штутгартського університету.

У рамках культурної програми гості конференції відвідали концерт органної музики, балет «Віденський вальс», а також ознайомилися з визначними місцями Києва під час вечірньої екскурсії.

, ,

Повернутися