Професор факультету МEХТ – учасник обласного екологічного форуму

Чотирнадцятого вересня в м. Краматорськ проходить форум «Екологія промислового регіону», організований Департаментом екології та природних ресурсів ДонОДА.

Форум є важливою дискусійною платформою для налагодження контактів із представниками влади, бізнесу та громадськості, тематичним виставковим заходом Донеччини у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Програма заходу включає проведення науково-практичної конференції за наступними напрямками: «Атмосферне повітря і моніторинг», «Водні ресурси», «Поводження з відходами», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм», а також круглого столу «Стратегія збалансованого місцевого розвитку в контексті децентралізації». Окрім того, відбулося відкриття виставки «Екологія-2018».

Учасником форуму від Донецького національного технічного університету став д.т.н., професор, завідувач кафедри «Природоохоронна діяльність» факультету МЕХТ Віктор Климентович Костенко, який виступив із доповіддю.

, , ,