На факультеті КHT пройшли Дні науки

24-5-2018    Наука та інновації    178

Двадцять третього травня 2018 року на факультеті комп’ютерних наук і технологій було проведене пленарне засідання Днів науки факультету.

Проректор з наукової роботи ДонНТУ професор, д.т.н. Є.О. Башков відкрив засідання побажанням успіхів заходу та відмітив, що наукові дослідження – це творчий процес, який дає можливість розвитку особистості шляхом створення нових знань, втілення існуючих знань для отримання практичних результатів.

Основні напрями наукових досліджень кафедр комп’ютерних наук і прикладної математики та інформатики висвітлили завідуючі кафедр д.т.н., доцент Є.Є. Федоров і д.т.н., професор О.А. Дмитрієва.

Магістрант кафедри комп’ютерної інженерії Артем Любимов розповів про стажування у Штутгартському університеті (Німеччина) студентів і викладачів ДонНТУ, які працювали над проблемами досліджень у галузі паралельних розподілених систем.

Декан ФКНТ С.О. Ковальов проаналізував участь студентів факультету у студентських олімпіадах у конкурсах у 2017-2018 навчальному році. Були відмічені переможці всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів: Олександра Бобилєва (гр. ІПЗм-17) – 1 місце в конкурсі студентських робіт з інформаційних технологій та премія НАН України дла студентів ВНЗ; Катерина Глинська (гр. ІПЗм-17) – 2 місце в конкурсі студентських робіт з інформатики та кібернетики; Ярослав Сафронов (гр. КН-14) – 3 місце в олімпіаді з комп’ютерних наук; Андрій Бардаков (гр. КІ-14) – переможець конкурсу «Авіатор».

Пленарні засідання за тематиками кафедр факультету відбудуться наступного тижня.

Факультет КНТ