Міжнародна науково-технічна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка» в ДонНТУ. День другий  (20-9-2017)

Двадцятого вересня сьома міжнародна науково-технічна конференція «Моделювання та комп’ютерна графіка» продовжила свою роботу. У цей день були проведені дві секції.

Нагадаємо, секція «High Performance Computing (HPC) and Parallel Simulation Technology (ParSimTech)» проходила в Києві в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України за участі українських науковців і німецьких колег ДонНТУ.

Тут, у Покровську, всі бажаючі змогли взяти участь у засіданні віддалено за допомогою відеозв’язку в одній із університетських аудиторій.

ДонНТУ в Києві представляли В.А. Святний, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії ФКНТ, О.М. Мірошкін, докторант тієї ж кафедри, та І.Б. Швець, проректор з міжнародних зв’язків.

Окрім доповідної частини, засідання запам’яталося церемонією вручення диплому почесного доктора ДонНТУ Штефану Веснеру, професору, директору комунікаційно-інформаційного центру Ульмського університету.

Із закордонних гостей, поряд із паном Веснером, із доповідями виступив Міхаель Манґольд, професор вищої технічної школи м. Бінґен, а також два українських аспіранти, що наразі займаються дослідженнями в Німеччині.

У другій половині дня проводилася п’ята секція конференції «Геймдизайн та створення ігрових додатків», що стала завершальною.

Розпочалася вона підписанням договору про співпрацю між ДонНТУ та компанією QuartSoft. Після урочистостей співробітники фірми виступили із рядом доповідей щодо того, як створюються ігри, які етапи роботи проходить ігровий продукт перед тим, як він потрапить до кінцевого споживача, а також наголосили на тому, якими якостями та навичками повинен володіти потенційний геймдизайнер.

Варто відзначити, що дана секція була однією з найбільш дискусійних: доповіді гостей-практиків викликали чимало запитань у присутніх, тож, відповіді на них іноді перетворювалися в цілі обговорення.

В цілому, хочеться вірити, що кожен учасник конференції почув щось нове та цікаве для себе, і що в майбутньому отримані знання допоможуть молоді відкрити нові горизонти в її наукових пошуках.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу