Фінал IT-Universe!

4-7-2016    Наука та інновації    1444   

9-10  червня 2016 року на базі Київського національного університету культури та мистецтв відбувся фінал Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів «ІТ-Universe» (ІТ-олімпіада).

Мета Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe» – сприяння організації  підготовки  висококваліфікованих  фахівців  галузі  інформаційних технологій у вищих та середніх професійних навчальних закладах, встановлення і розширення  зв’язків  роботодавців  з  навчальними закладами  та провідними виробниками IT,  виявлення  талановитих  молодих  ІТ-фахівців  та  сприяння  їх подальшому працевлаштуванню.

У конкурсній  програмі фіналу ІТ-олімпіади  передбачено  9  номінацій: Програмування, Адміністрування, Використання ПЗ, Телеком, Творчі конкурси, Мобільні  платформи,  Проекти  і  стартапи,  Хмарні  технології,  Інформаційна безпека. Студенти ДонНТУ представили рідний навчальний заклад у двох номінаціях – «Кращий диплом з інформаційної безпеки» та «Адміністрування Linux».

ІТ-Олімпіада стартувала 1 січня 2016 року у чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і в Україні. Протягом шести місяців учасники – понад 40 навчальних закладів і понад 500 студентів змагалися за право зустрітися на фіналі.  На фінал були запрошені близько 120 студентів із близько 40 навчальних закладів на участь в десяти конкурсах фіналу.

А результатами національного фіналу третє призове місце в номінації «Кращий диплом з інформаційної безпеки» посів студент третього курсу спеціальності «Телекомунікації» Максим Лебединський, в номінації «Адміністрування Linux» дев’яте місце посів також студент третього курсу групи ТКС-13 Мащенко Артем.

 

Бажаємо успіхів і подальших звершень молодим талантам факультету КІТАЕР!