Дні науки факультету комп’ютерних наук і технологій  (26-4-2017)

Двадцять п’ятого квітня 2017 р. на факультеті комп’ютерних наук і технологій відбулося пленарне засідання в рамках Дня науки.

У заході взяли участь студенти 2-4 курсів, магістранти та викладачі  факультету. На засіданні з доповідями виступили:

– завідувач кафедри прикладної математики та інформатики проф., д.т.н. О.А. Дмітрієва;

– завідувач кафедри комп’ютерних наук доц., д.т.н. Є.Є. Федоров;

– завідувач кафедри філософії, д.богосл.н, к.філос.н., проф. М.О. Нікульчев;

– завідувач кафедри комп’ютерної інженерії  проф., д.т.н. В.А. Святний.

Доповідачі розповіли про наукові напрямки та досягнення кафедр, а також про поточні наукові проекти та перспективи подальшого розвитку наукових досліджень.

Заступник декана ФКНТ О.А. Золотухіна зробила презентацію щодо виступів студентів факультету на профільних всеукраїнських олімпіадах і можливостей участі студентів в інших заходах, що розвивають професійні навички та творчі здібності молоді.

Студентська конференція продовжилася 25 та 26 квітня на сесійних засіданнях, де магістранти  та цьогорічні випускники доповіли про свої наукові розробки.

Також серед студентів факультету був проведений тренінг в рамках міжнародного проекту  Erasmus+ з розвитку потенціалу вищої освіти GameHub: «University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine».

Факультет КНТ