Делегація ДонНТУ взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції  (18-9-2017)

Протягом 12-15 вересня 2017 р. делегація Донецького національного технічного університету у складі доцентів факультету машинобудування, екології та хімічних технологій І.В. Кутняшенка, А.А. Топорова, П.В. Трет’якова, Д.О. Довгаля взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології промислового комплексу-2017», що проходила на базі Херсонського національного технічного університету.

За результатами роботи конференції Д.О. Довгаль і А.М. Сурженко були відзначені сертифікатом за кращу доповідь на секції «Дослідження кінематичних змін кутів різання інструменту планетарно-дискових виконавчих органів породоруйнувальних машин».

Окрім участі у пленарному засіданні та виступів із доповідями результатів наукових досліджень, представники команди ДонНТУ відвідали підприємства Херсонської області: Бериславський машинобудівний завод і ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія».

Варто відзначити, що у процесі виробництва ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» задіяні фахівці з більшості спеціальностей, за якими ДонНТУ готує фахівців: хіміки-технологи, електромеханіки, фахівці з автоматизації виробництва, механіки, фахівці з якості продукції, менеджери, маркетологи та ін.

Тим не менше, обидва підприємства гостро відчувають нестачу кваліфікованих кадрів, тож, випускникам університету є, над чим подумати.

Денис Довгаль,
доцент кафедри прикладної механіки та матеріалознавства