Відбулися тренінги «Розробка ігрових додатків на базі Unity та OS Android»  (13-7-2017)

13-14 червня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшли локальні тренінги «Розробка ігрових додатків на базі Unity та OS Android», передбачені планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.

В ході тренінгів тренери О.А.Золотухіна, С.О.Цололо, Ю.Л.Дікова розповіли про прикладні аспекти проекту GameHub, сучасні інструментальні засоби розробки ігрових додатків, основи роботи в середовищі Unity, організацію інтерактивного геймплея в Unity, організацію користувальницького інтерфейсу засобами Unity, особливості збірки проекту. Друга частина тренінгів присвячувалась вивченню архітектури і базових принципів проектування ігрових додатків для мобільних пристроїв під керуванням OS Android, тестуванню, публікації та засобам просування ігрового додатку, соціальній складовій, оцінці шляхів ефективної монетизації. Практична частина тренінгів передбачала роботу в команді, спрямовану на створення простого ігрового середовища засобами Unity на прикладі гри з декількома локаціями, реалізації концепту мобільного ігрового додатку в Unity, виявленню засобів підвищення віральності гри та засобів монетизації ігрового додатку, створеного на попередніх кейсах.

У роботі тренінгу взяли участь 10 викладачів університету з факультету комп’ютерних наук та технологій та з кафедри економічної кібернетики й вищої математики.