В австрійському місті Грац пройшов навчальний візит представників партнерів “GameHub”  (20-6-2016)

20-24 червня 2016 року в рамках проекту «GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine» 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP пройшов навчальний візит представників партнерів проекту, в якому взяли участь співробітники нашого університету. Всі заходи зустрічи проходили в австрійському місті Грац, на базі університету прикладних наук FH Joanneum. У зустрічі, окрім ДонНТУ, брали участь представники п’яти українських університетів: Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Прикарпатського національного університету ім.. Василя Стефаника, Київського національного університету будівництва й архітектури, Одеського політехнічного університету та Херсонського національного технічного університету.

Програмою заходу були передбачені доповіді співробітників «Quality Austria» про формування компетенцій розробників комп’ютерних ігор та про оцінювання цих компетенцій. Друга частина заходу складалася з доповідей професорів університету FH Joanneum, що мають великий досвід у розробці комп’ютерних ігор для навчання. Наш університет представляли проректор з наукової роботи проф. Є.О.Башков, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики проф. О.А.Дмитрієва, доцент кафедри прикладної математики та інформатики Н.С.Костюкова.
Місто Грац та університет FH Joanneum справили незабутнє враження. Всі заходи було проведено на високому рівні. Зустріч є дуже важливою і корисною для подальшої роботи над проектом.

Є.О. Башков,
 проректор з наукової роботи