Участь студентів ДонНТУ в національному навчальному візиті «Student Action – ефективні студентські організації»

28-3-2018    Міжнародне співробітництво   184

З 15 по 17 березня в м. Запоріжжя відбувся національний навчальний візит «Student Action – ефективні студентські організації», який проводився Британською Радою в Україні. До складу 30 учасників візиту ввійшли двоє студентів ДонНТУ – Едуард Романченко (гірничий факультет) і Маргарита Біленська (факультет економіки та менеджменту).

Під час візиту активісти отримали поради від студентського самоврядування Запорізького національного університету стосовно проектної діяльності. Окрім участі у навчальних заходах учасники програми побували також у Запорізькому обласному молодіжному центрі, Національному заповіднику України «Хортиця». Найбільше враження справило відвідування найпотужнішого в Україні металургійного комбінату ПАТ «Запоріжсталь».

Представниця Британської Ради в Україні Юлія Власенко ознайомила учасників візиту з активістами підприємства, які поділилися зі студентами своїм досвідом громадської діяльності. Активісти дізналися, що на цьому підприємстві дуже велику увагу приділяють молодіжний політиці. Щорічно на підприємстві проводиться більше 70 різноманітних культурних заходів. Молодіжний центр своєю діяльністю покращує соціальний стан міста, а адміністрація піклується про індивідуальний розвиток працівників.

Перебування у Запоріжжі минуло дуже швидко. Три дні навчального візиту були дуже продуктивними та ефективними на нові знайомства, нових друзів, нові знання. Дякуємо організаторам за ці насичені дні і чекаємо на нові заходи Британської Ради.

Маргарита Біленська,
студентка факультету економіки та менеджменту

Повернутися