Участь науковців ДонНТУ у міжнародній виставці хімічного обладнання

6-8-2018    Міжнародне співробітництво   182

csm PM Achema Antonyuk Sphäronisator 1 d0ca7a06ecПродовженням співпраці з німецькими колегами стала участь у семінарі викладача ДонНТУ в Технічному Університеті Кайзерслаутерна в рамках програми спільних наукових досліджень України та Німеччини.

У червні Андрій Топоров, в.о. завідувача кафедри обладнання перероблювальних технологічних комплексів, здійснив візит до Технічного Університету Кайзерслаутерна.

Метою візиту було узгодження програми спільних наукових досліджень по створенню захисного нанопокриття робочих поверхонь технологічного обладнання. Під час робочих зустрічей з професором Технічного Університету Кайзерслаутерна Сергієм Антонюком було обговорено питання спільної підготовки наукових кадрів за аспірантськими та магістерськими програмами.

IMG 005

Цікавою подією стало відвідування найбільшої міжнародної виставки-конгресу нафтохімічного і хімічного обладнання, біотехнологій та технологій захисту навколишнього середовища ACHEMA, яка проходила у Франкфурті-на-Майні.

В рамках заходу нам вдалося ознайомитися з сучасним обладнанням, системними рішеннями, інноваційними технологіями, сервісними послугами для нафтохімічної, хімічної, харчової та фармацевтичної промисловості, а також суміжних галузей.

Попереду – нові плани та нові спільні дослідження, які передбачають участь студентів ДонНТУ у міжнародному науковому співробітництві.

Андрій Топоров,
виконуючий обов’язки завідувача
кафедри обладнання перероблюючих технологічних комплексів

, ,