Участь представників ДонНТУ у фестивалі комп’ютерних ігор DigitalDragon у Польщі

3-6-2016    Міжнародне співробітництво , game , Міжнародне співробітництво   725   

16-19 травня 2016 року відбулася координаційна зустріч партнерів проекту «GameHub: University-enterprises cooperation in game industryin Ukraine» 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, одним з учасників якого є наш університет. Робочі засідання проходили в університеті AGH (Гірничо- металургійна академія, м. Краків, Польща). У зустрічі брали участь представники українських університетів: Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Київського національного університету будівництва і архітектури, Одеського політехнічного університету, Херсонського національного технічного університету.

Програмою координаційної зустрічі було передбачено відвідування заходів фестивалю комп’ютерних ігор DigitalDragon, що проходив у Кракові, доповіді й майстер- класи про основні принципи навчання в галузі розробки комп’ютерних ігор. Від ДонНТУ проект представляли професор, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики О.А.Дмитрієва, доценти кафедри прикладної математики та інформатики Н.С.Костюкова та Н.О.Маслова. Під час координаційної зустрічі велике враження справило відвідування університетського містечка та корпусів університету AGH, Краківського технологічного парку та фестивалю DigitalDragon. Під час обговорення завдань проекту було досягнуто домовленості про подальшу роботу над проектом. Незабутньою стала екскурсія історичною частиною міста та відвідування соляної копальні.

Місто Краків – давня столиця Польщі – справило незабутнє враження, організація заходів була здійснена на дуже високому рівні. Хочеться сподіватись, що проведений захід стане одним із кроків до налагодження співпраці не тільки з зарубіжними колегами, а й колегами-однодумцями з навчальних закладів різних областей України і сприятиме організації нових проектів.

 

Н.С. Костюкова,
доцент кафедри прикладної математики та інформатики

Повернутися

Конкурси, гранти, проекти

Наразі не має актуальних пропозицій