Тренінг «Кроки кар’єрного зростання» від Українського Католицького Університету в рамках міжнародного проекту USAID

17-10-2018    Міжнародне співробітництво , Преміум-новина , Центр Кар'єри   118

Дванадцятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті на базі Молодіжного Хабу відбувся тренінг для студентів «Кроки кар’єрного зростання». Цей тренінг є другим у низці заходів, що проходять в ДонНТУ в рамках міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за сприянням Чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Тренером виступив Павло Худ, керівник відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету.

Розпочався тренінг знайомством учасників і роботою з анкетою професійних очікувань. Студенти розповідали про те, яким бачать своє майбутнє, пояснювали, наскільки подальше працевлаштування пов’язане з отримуваною зараз освітою, та з допомогою Павла розглядали альтернативні варіанти пошуку ймовірних місць стажувань чи роботи.

Наступна вагома частина тренінгу була присвячена способам і шляхам отримання досвіду роботи. Зокрема, від тренера присутні почули, як студенти можуть його напрацювати, чому важливим є досвід громадської активності, чому варто вивчати іноземні мови, як досвід роботи в міжнародній корпорації може стати перевагою для працевлаштування, а також про те, яким чином можна потрапити до глобальних компаній.

Серед іншого, в ході тренінгу було проведено аналіз резюме в контексті методики дизайн-мислення у профорієнтації як п’ятикрокову модель роботи зі студентами на тему кар’єрного зростання.

Окрім отримання теоретичної інформації та обговорень, молодь виконала чимало практичних вправ з пошуку кар’єрних рішень. А Каріна Павлова, фахівець проекту «Людина в біді», детально розповіла студентам про діяльність цієї організації та подібних їй, зробивши акцент на тих ресурсах, де можна взяти участь із максимальною користю для себе.

Тренінг закінчився, а ми чекаємо на нові заходи Центру кар’єри ДонНТУ.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу