Стіпендіальна програма уряду Баварії (Німеччина) для науковців України  (30-8-2017)

Уряд землі Баварія фінансує стипендії науковцям для академічного 2018/19 навчального року. Випускники з України мають право подати заяву на дослідження. Метою щорічної стипендіальної програми є підтримка наукового співробітництва та академічного обміну між Баварією і Центральною, Східною та Південно-Східною Європою.

Стипендії призначені для фінансування навчання в аспірантурі або для кандидатів наук на один рік досліджень у баварських університетах. Річна стипендія може бути двічі продовжена на термін до 3 років. Стипендія (735 €) виплачується щомісячно та становить 8820 € на рік. Студенти, які мають хоча б одну дитину, отримують 895 € на місяць. Кандидати повинні надіслати свої документи за адресою:

Крайній термін для першого часу застосування:

1-го грудня 2017 року (дата отримання!)

Термін подачі заявок на розширення:

28-го лютого 2018 року (дата отримання!)

Зверніть увагу: запізнілі або неповні заявки розглядатися не будуть.

Координатор по роботі з університетами в Україні – Katrin Döppe, doeppe@bayhost.de

Дізнатися про всі програми академічної мобільності  можна за посиланням