Науковий візит професора В. Святного до Німеччини

13-3-2017    Міжнародне співробітництво , Події   467   

З 01.02. по 31.03.17 професор В. Святний був запрошений у Штутгартський університет (Німеччина) в якості професора-гостя з метою проведення науково-дослідної роботи. Наукова робота пов’язана із паралельним моделюванням складних динамічних систем, яка виконується разом з німецькими колегами в обчислювальному центрі надвисокої продуктивності (HLRS).

 

Перебуваючи в Гамбурзі, В. Святний зустрівся з директором інституту технологій сипких матеріалів професором  Ш. Гайнріхом та його заступником, юніор-професором М. Достою (випускник кафедри комп’ютерної інженерії ДонНТУ). Обговорено  подальшу співпрацю в рамках німецько-української  дослідницької групи з моделювання складних технологічних процесів.  Результати цієї співпраці стали основою для підписання угоди про співробітництво між ДонНТУ та технічним університетом Гамбург-Харбург. З німецької сторони угоду підписали президент технічного університету Гамбург-Харбург професор Ґ. Антранікян та почесний доктор  ДонНТУ професор Ш. Гайнріх . 

Візит В. Святного до Магдебурзького університету та  Макс-Планк-Інституту динаміки складних технічних систем було присвячено подальшій науковій і освітній співпраці з нашими багаторічними партнерами професорами Ш. Палісом і А. Кінле.

Професори В. Святний та Ш. Паліс обговорили функціонування Німецького технічного факультету ДонНТУ і співпрацю з Магдебурзьким університетом з постановки німецькомовних навчальних дисциплін та підготовки магістрів напрямку “Комп’ютерна інженерія” . 

Під час зустрічей з професором А. Кінле було проаналізовано результати співпраці ДонНТУ та Макс-Планк-Інституту в галузі паралельних обчислень і математичного моделювання динамічних систем з розподіленими параметрами, а також питання спільної підготовки магістрів та аспірантів в рамках стипендіальних програм DAAD та фахової мережі «Технічна кібернетика» . 

 

 

Ірина Швець,
проректор з міжнародних зв’язків

Повернутися

Конкурси, гранти, проекти

Наразі не має актуальних пропозицій