Розвиток Центру кар’єри ДонНТУ за сприяння міжнародного проекту USAID

13-9-2018    Міжнародне співробітництво , Центр Кар'єри   141

usaidДонецький національний технічний університет став учасником міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу». Проект був ініційований чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та виконується в рамках міжнародної Програми «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У проекті беруть участь три переміщених ВНЗ: Донецький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Даля та Горлівський інститут іноземних мов.

Метою проекту є розвиток центрів кар’єри навчальних закладів, які здійснюють послуги з розвитку кар’єрних навичок студентів, підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці та допомагають працевлаштуванню випускників. У рамках проекту передбачено реконструкцію, ремонт і облаштування сучасним обладнанням приміщення Центру кар’єри ДонНТУ на суму майже 400 тис. грн.. Працівники Центру кар’єри ДонНТУ візьмуть участь у серії тренінгів і ознайомляться з досвідом роботи центру кар’єри партнерського ВНЗ – Українського католицького університету.

Першим заходом проекту стала координаційна зустріч, під час якої було обговорено шляхи розвитку партнерства між ВНЗ і працедавцями, засоби підвищення мотивації студентів і попередження міграції молоді, подальші кроки розвитку центрів кар’єри та співпраці з випускниками.

Важливим кроком на шляху реалізації проекту стала участь представників Центру кар’єри ДонНТУ у тренінгу-семінарі, який відбувся у травні у м. Святогірськ. Для учасників тренінгу з трьох переміщених ВНЗ було запрошено тренерів – Вадима Ульяненка, консультанта Craft Partners, і Павла Худа, керівника відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету. Три дні плідної роботи у творчому колективі з колегами та тренерами надали можливість не тільки обмінятися власним досвідом роботи, а й ознайомитися з сучасними можливостями роботи з працедавцями та студентами.

Робота за проектом триває, активно здійснюється облаштування нового приміщення, де вже скоро почнуться тренінги для студентів. Ми чекаємо на роботодавців, які зазвичай відвідують наш університет у пошуках молодих фахівців.

Світлана Шкрильова,
фахівець Центру кар’єри і маркетингу