Програма стажування для українських студентів в університетах Канади: Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine  (29-8-2017)

Шевченківська Фундація (Shevchenko Foundation) та Mitacs (канадська неприбуткова дослідницька та освітня організація) запрошують студентів ДонНТУ різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Стажування у кращих університетах Канади за програмою Globalink Research Internship можуть пройти студенти 3-го курсу. З травня по вересень 2018 року є можливість навчатися у видатних професорів Канади та проводити дослідження у кращих наукових лабораторіях університетів Канади. Стажування включає широкий перелік дисциплін: від науки, техніки та математики до гуманітарних та соціальних наук. Студент самостійно обирає від 3 до 7 прикладних дослідницьких проектів, над якими хочете працювати, а самі проекти подаються професорами канадських університетів.

Подати зявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Кінцевий строк подачі 18 вересня 2017 р.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Участь у програмі безкоштовна!

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Важливо!

Екзамен з англійської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Всю детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org/. Приєднуйтесь до спільноти у FB: https://www.facebook.com/MitacsUA

Координатор по роботі з університетами в Україні, Ірина Тимченко info@MitacsUA.org. З детальною інформацією можна ознайомитися у додатку та у посиланнях нижче:

Дізнатися про всі програми академічної мобільності  можна за посиланням