Проект від Представництва ЄС в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ EU Study Days in Ukraine (Єврошколи)

31-3-2017    Міжнародне співробітництво , Студенту , Практика   570   

Починаючи з 2013 року, EU Study Days in Ukraine (Єврошколи) як освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, залучив понад 700 студентів останніх курсів та випускників ВНЗ з усієї України.

Загалом було проведено 18 сесій в різних містах України, що освітлювали такі питання як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіка права ЄС, зона вільної торгівлі, енергетичні аспекти стосунків ЄС-Україна, громадський моніторинг євроінтеграційних реформ, менеджмент державних фінансів, європейський контроль за ним та багато іншого.

Єврошкола – це унікальна можливість для студентів поспілкуватися із провідними українськими експертами та фахівцями з ЄС, які прочитають серію лекцій про сучасний Євросоюз і стосунки між ЄС та Україною.

Основна мета заходу полягає в тому, аби дати студентам нові знання про ЄС та згуртувати освічену молодь, зацікавлену в тематиці Європейського Союзу.

Дев’ятнадцята сесія Єврошколи відбудеться 24-27 травня 2017 року в м. Маріуполь.

Участь у Єврошколі є безкоштовною!

Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Повернутися

Конкурси, гранти, проекти

Наразі не має актуальних пропозицій