Практика в Польші, або подорожні замітки студентів ДонНТУ. Етап ІI.

15-8-2016    Міжнародне співробітництво , Студенту , Практика   622   

Наші студенти вже на місці і готові приступати до вирішення наукових завдань будь-якої складності, адже вони студенти ДонНТУ. Але спочатку декілька слів від них…

Лодзь… Колись це місто було найкрупнішим містом текстильної промисловості Польщі. Зараз вже більшість з фабрик закриті, а в їх будівлях зробили музеї,  кав’ярні з винятковими інтер’єрами та магазини з ексклюзивним одягом. Крім того, Лодзь – місце студентів. Тут розташовані два крупних університети країни – Національний Університет та Національний Політехнічний Університет – корпуси яких займають цілі вулиці міста.

Зустрів нас Лодзь сонячною погодою, незважаючи на те, що вранці буває прохолодно. Оскільки тут ми вже не вперше, то дістались гуртожитка ми досить швидко (цікаво, що поляки невигадливо називають гуртожиток – домом студента). Тут на нас чекав приємний сюрприз. Просторі кімнати, що містять маленьку кухню та багато меблів, а з вікна відкривається гарний вид на місто.

Біля будівлі знаходиться обладнаний спортивний майданчик, де кожен може пограти в футбол, теніс, бадмінтон чи просто позайматися спортом.

Студентів на поверсі небагато. Авжеж, зараз літні канікули, тому у гуртожитку знаходяться тільки ті, хто крім навчання ще й працює десь у місті. Незважаючи на це, вже в перший день нашого приїзду ми завели нові знайомства з новими сусідами.

Прийшов час приступати до роботи…

Аліна Колесник та Сергій Дранішников,
студенти факультету комп’ютерних наук і технологій

,

Повернутися