Подвійна перемога ДонНТУ на конкурсі соціальних проектів  (27-2-2017)

Два проекти ДонНТУ – «Арт-Маяк» та «Життя дитини: навчити, щоб зберегти!» отримали фінансування від Британської Ради в Україні.

На підготовчому етапі організатор конкурсу – Координаційний центр переміщених ВНЗ одержав 85 проектів, що були направлені на якісні соціальні зміни в українських університетах. Після попереднього відбору було відібрано 35 найкращих. Саме цих викладачів та студентів – авторів проектів було запрошено в Київ на Пітчинг для доопрацювання та презентації своїх ідей донорам.

ДонНТУ презентував два проекти. Проект під назвою «Арт-Маяк» передбачав перетворення висотної будівлі гуртожитку № 2 на незвичайний арт-об’єкт. Авторами проекти стали Олександра Следь, доцент кафедри менеджменту та Галина Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів. Другий проект «Життя дитини: навчити, щоб зберегти!», автором якого був В’ячеслав Каулін, доцент кафедри хімічних технологій, передбачав створення інформаційно-освітньої програми для дітей в зоні проведення АТО.

Інші проекти, які запропонували наші українські колеги, були дуже різноманітними – від створення креативних просторів, воркспейсів для студентів, незвичних об’єктів із вторинної сировини, бук-кросингу, пропагування здорового способу життя до організації освітніх тренінгів та спортивних змагань.

Протягом п’яти днів учасники за допомогою досвідчених фасилітаторів  програми Active Citizens Ukraine поглиблювали свої знання з проектного менеджменту та піару , сумлінно працювали над покращенням своїх проектів та мали змогу поспілкуватися та обмінятися ідеями і досвідом. Дуже слушними виявилися поради тренерів щодо складання бюджету та створення фінальної презентації проекту.

17 лютого на церемонії відкриття Пітчингу своїми мотивуючими виступами учасників підтримали міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф, директор офісу Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, народний депутат України Олексій Рябчин, голова правління громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк.

Тепер, отримавши грантову підтримку від Британської Ради та новий неймовірний досвід, учасники Пітчингу повернулися до Покровська з впевненістю у власних силах та з бажанням робити позитивні зміни.

Ми бажаємо колективу студентів та викладачів ДонНТУ креативних ідей та інноваційних проектів!

Олександра Следь,
к.е.н., доцент кафедри менеджменту,
керівник аспірантури/докторантури

Галина Лисенко,