Пітчинг соціальних ініціатив у Покровську: проекти-переможці від ДонНТУ

14-11-2018    Міжнародне співробітництво , Преміум-новина   136

Нещодавно в рамках програми Британської Ради «Активні Громадяни» та за підтримки Покровської міської ради у місті Покровськ було проведено Пітчинг соціальних проектів. ДонНТУ вкотре долучився до програм Британської Ради та став активним учасником конкурсу проектів, направлених в першу чергу на розвиток міста. Слід зазначити, що ДонНТУ вже не в перше бере участь у програмі «Active Citizens».

Цього річ проекти оцінювало журі у складі представників посольства Великої Британії, Британської Ради, Покровської міської ради та представників громадськості міста. Серед сімнадцяти проектів-переможців, що отримали фінансування і підтримку з боку Британської Ради та Покровської міської ради, шість було представлено викладачами та студентами нашого університету.

Гліб Ступак, старший викладач кафедри автоматики і телекомунікацій, став переможцем із двома проектами. Один з яких − «Розумне місто» − передбачає створення відповідної демонстраційної платформи, де будуть тестуватись рішення, які можуть бути інтегровані та реалізовані в місті Покровськ. Другий проект − «Еколавка» − має за мету продемонструвати можливості раціонального використання ресурсів.

Просвітницький екопроект «Екомісто», автором якого є Марина Курило, студентка факультету КІТАЕР, має своєю метою підвищення культури відповідального ставлення до навколишнього середовища через сортування побутових відходів.

Проект «RoadSSL», автор − Микита Кіряєв, студент факультету КІТАЕР, базується на впровадженні інноваційної системи вуличного освітлення у місті Покровськ з метою зниження витрат на утримання та обслуговування систем зовнішнього вуличного освітлення.

Проект екофест «Залиш частинку себе», автор − Маргарита Біленська, аспірантка ФЕМ, передбачає проведення екофестивалю для покращення сірих та забруднених ділянок міста, об’єднавши небайдужих мешканців Покровська.

Проект «3Dлаб», автор − Максим Лебединський, магістр факультету КІТАЕР,  співавтор − Ігор Чельтер, студент ФКНТ, передбачає створення у ДонНТУ 3D лабораторії, де студенти та мешканці міста матимуть можливість виготовлявати та роздруковувати власні 3D об’єкти.

Соціальні ініціативи, які підтримали організатори Пітчингу будуть здійснені до травня 2019 року. Вітаємо наших переможців та бажаєм колективу студентів і викладачів ДонНТУ нових креативних ідей та проектів!

Оксана Верещак,
в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків

, , , , , , ,

Повернутися