Навчальний візит студентів ДонНТУ на Волинь у рамках програми Британської Ради «Активні громадяни»

23-3-2018    Міжнародне співробітництво , Студентське самоврядування   173

З 6 по 9 березня в Луцьку відбулися тренінги учасників програми  «Active Citizens Ukraine» (Британська Рада в Україні). 30 представників із різних університетів України, молодіжних центрів і громадських організацій приїхали на Волинь для участі у тренінгу та знайомства з успішним досвідом реалізації громадських та культурних ініціатив. Донецький національний технічний університет представляла студентська команда у складі Софії Гайдаш МЕХТ), Анастасії Малапури (ФЕМ), Ігоря ЧельтераКНТ), Анни Удинської та Антона БензаряКІТАЕР).

За три дні команда поспілкувалися з представниками міської влади і громадських організацій. Студенти взяли участь у навчальних тренінгах та дискусіях, обговорювали тему гендерної нерівності, шукали зв’язок між локальними та глобальними проблемами, створювали свої міні-громади. Дуже сподобалося, що навчання проходило в неформальній обстановці. Цікавими і корисними були зустрічі у студентській раді Луцького національного технічного університету, Молодіжному центрі Волині, де молодь займається проектною діяльністю. Вік і посади учасників були різними: студенти, школярі,  викладачі, громадські активісти, але спілкування завжди було щирим і відкритим.

Під час поїздки представники ДонНТУ отримали не тільки нові знання та нових знайомих, а й встигли побачити Луцьк туристичний. Ми відвідали цікаві місця: замок Любарта – неофіційний символ міста, виставку картин, музей технічного розвитку, міську раду та  Молодіжний центр Волині, кафе «Inner space», хлібозавод «Теремно». Насичена програма візиту та численні зустрічі і спілкування надихають на подальшу роботу та саморозвиток.

Анастасія Малапура, Софія Гайдаш, Антон Бензарь, студенти ДонНТУ

Повернутися

Конкурси, гранти, проекти

Наразі не має актуальних пропозицій