Декан ФКНТ Мірошкін О.М. приймав участь в семінарі-тренінгу у Харькові

23-5-2016    Міжнародне співробітництво , Новини   892   

З 19 по 20 травня 2016 року декан факультету комп’ютерних наук і технологій Мірошкін О.М. приймав участь в семінарі-тренінгу з підготовки до складання міжнародних іспитів з англійської мови. Семінар був організований асоціацією викладачів англійською мови TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages) за підтримки посольства США в Україні на базі Харківського університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

За програмою семінару учасники прослухали вісім тематичних лекцій про методики вивчення різних аспектів англійської мови та про міжнародні іспити з англійської мови, їх різновиди, особливості та можливості складання в Україні з отриманням відповідного міжнародного сертифікату.

Зустріч відкрила завідувач кафедри іноземних мов ХНУМГ Ільєнко О.П., яка привітала всіх учасників семінару та побажала плідної праці над труднощами англійської мови. Від імені ректора виступила Директор центру Міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ імені О.М. Бекетова Бібік Н.В., яка закликала до співпраці та мовної підготовки студентів українських вишів для участі в міжнародних проектах.

В перший день з відвідувачами семінару досвідом ділилась Катерина Проценко, директор International Language Center, м. Київ. Другого дня на семінарі зробили доповіді Lisa Weiss, яка розповіла про використання мобільних технологій для покращення результатів навчання та про нестандартні підходи до активації спроможностей деяких студентів до навчання, та Sharon Worden, академічна лекція якої про використання спеціальних слів англійської мови для надання відтінків змісту, який передається, завершила дводенний англомовний марафон.

В перервах між доповідями на семінарах учасники мали змогу поспілкуватись за кофе-брейками та насолодитись смачним обідом в кафе Lunch. Незважаючи на те, що Харків зустрів гостей трохи прохолодно та інколи намагався промочити весняним дощиком, учасники семінару мали змогу познайомитись з містом, сховавшись в екскурсійний автобус, та послухати історії про Харків. А ось що з них правда, а що трохи було додано для надання Харкову деякого особливого колориту, хай залишиться невідомим.

Учасники семінару отримали сертифікати про участь та залишились дуже задоволеними участю в заході. На заключному засіданні семінару було сказано багато приємних слів подяки на адресу Посольства США в Україні та асоціації викладачів англійською мови TESOL. Мірошкін О.М. приєднався до слів подяки та додав від себе слова вдячності на адресу співробітників Харківського університету міського господарства ім. О.М. Бекетова за організацію та проведення заходу.

О.М. Мірошкін,
декан факультету комп’ютерних наук та технологій

Повернутися