Мережевий візит у Суми – або хочеш змінити своє життя  – починай з себе!

25-4-2018    Міжнародне співробітництво , Події   319

Нещодавно у місті Суми відбувся Національний мережевий візит “Active Citizens Ukraine” від Британської Ради в Україні. Тридцять активістів з різних куточків України зібралися для обміну новими ідеями.  ДонНТУ представляли студентки гірничого факультету Людмила Доля, Ольга Сільченко та студент факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Олександр Чумаченко.

В першій день для учасників візиту було організовано навчання в рамках базового курсу програми “Активні Громадяни”. Учасники отримали нові знання щодо мультикультурності та діалогу, активізації громади, мережування та пошуку ідей для спільних проектів. Сумські активісти з організацій «Місто Розумних», «Студентське братство Сумщини», «Громадський Фонд «Суми» презентували свої досягнення в реалізації соціальних ініціатив та проектів.

Друга половина дня була присвячена зустрічам та пізнавальним екскурсіям. Учасники програми відвідали Гендерно-ресурсний центр та лабораторію 3-D інновацій Сумського державного університету. Візит до Конгрес-центру продемонстрував нове бачення діяльності колишньої бібліотеки. Цікавими та корисними стали відвідування регіонального представництва Суспільного телебачення, управління молоді й спорту Сумської обласної державної адміністрації, соціально відповідального підприємства ТОВ «Керамейя».

«Це був мій перший подібний візит, і після нього залишилися найяскравіші враження!» – ділиться враженнями Людмила Доля. Я дуже вдячна організаторам і учасникам за досвід і мотивацію робити цей світ кращим! Це місто та активісти не залишили байдужою жодну людину!»

«Хочеться виразити подяку всім чудовим людям, які були з нами протягом цих 3 днів! Це незабутні емоції та досвід! Будьте активними людьми, а, головне, аби змінити своє життя  – починай з себе!» – підсумовує Ольга Сільченко.

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

,

Повернутися