Локальні тренінги «Теорія ігор. Основи створення ігрових додатків»  (10-7-2017)

27-28 квітня 2017 р. у Донецькому національному технічному університеті пройшли локальні тренінги «Теорія ігор. Основи створення ігрових додатків». Проведення тренінгів передбачено планом міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP, розрахованого на виконання протягом 2015-2018 років, в якому ДонНТУ є одним з виконавцім, разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.

В ході тренінгів тренери Н.О.Маслова, О.А.Дмитрієва, Є.В.Павловський розповіли про проект  GameHub, загальні поняття та класифікацію ігор, основні поняття гральної індустрії, етапи створення комп’ютерної гри, математичні основи ігор, основні інструменти розробки ігор, загальні принципи побудови ігрових додатків в середовищі GameMaker. Практична частина семінару передбачала роботу в команді і була присвячена створенню карти емпатій, вибору стилю та ідеї гри, створенню команди, розподілу групових ролей, формуванню концепт-документу та паперового прототипу гри, розробці ідей просування гри.

У роботі тренінгу взяли участь 13 викладачів університету з кафедр прикладної математики та інформатики, комп’ютерної інженерії, комп’ютерних наук, економічної кібернетики, співробітники навчально- методичного відділу.