Розвиваємо лідерський потенціал разом з Фундацією лідерства вищої освіти

29-6-2016    Міжнародне співробітництво   953   

14-16 червня 2016 р. в м. Одеса відбувся другий етап програми «Розвиток лідерського потенціалу університетів України»– «Академія змін», що є результатом партнерства Британської Ради в Україні, Фундації лідерства вищої освіти (Сполучене Королівство), Інституту вищої освіти НАПН України та 12-ти українських університетів.

Нагадаємо, що основною метою цієї програми є здійснення якісних змін в освітній системі України, співпраця та партнерські обміни з університетами Сполученого Королівства.

Команда лідерів ДонНТУ на цьому заході була представлена п’ятьма учасниками: Ірина Швець – проректор з міжнародних зв’язків, Олександра Следь – доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, Анна Воропаєва – доцент кафедри автоматики та телекомунікацій, Андрій Сурженко – декан факультету машинобудування та хімічних технологій, Галина Лисенко –начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів.

Протягом цих трьох днів дванадцять команд обговорювали як власні проекти, так і проекти своїх колег з інших університетів, розв’язали безліч командних вправ на розвиток креативного мислення, прослухали лекції британських тренерів-коучерів з лідерства: Стюарта Ханта, Леслі Хакслі та Дага Паркіна на теми: «Що не так зі змінами?», «Креативне мислення щодо змін», «Комунікація та вплив»,–також пройшли психологічне діагностування команд задля досягнення проектного результату.

Ці насичені тренінгові дні дали можливість нашій команді деталізувати проект ДонНТУ «Університет як рушій реформ місцевих громад та бізнесу», усвідомити, що вже дуже багато зроблено в рамках нашого проекту, а саме участь у міських заходах(наприклад, таких, як Масляна, День Європи), організація та проведення університетських заходів («Творча майстерня», «Науковий пікнік»), та розробити подальший план зреалізації заходів, спрямованих на якісне реформування місцевих громад та бізнесу за рахунок використання наукового, культурного та просвітницького потенціалу університету.

Отже, немає ніяких сумнівів, що подальша участь нашої команди в програмі допоможе у розвитку лідерських здібностей учасників та допоможе їм стати агентами змін для розповсюдження найкращих практик розвитку лідерського потенціалу на довгострокову перспективу.

 

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

Повернутися