Круглий стіл на тему «Побудова GameLab у ДонНТУ»  (15-9-2016)

5 вересня 2016 року у ДонНТУ було проведено круглий стіл на тему «Побудова GameLab у ДонНТУ», на якому обговорювався хід виконання міжнародного проекту “GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine” 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP.

Проект розрахований на виконання протягом 2015-2018 років, ДонНТУ є одним з партнерів проекту разом з НТУ «ХПІ», Херсонським національним технічним університетом, Одеським національним технічним університетом, Прикарпатським університетом ім. В.Стефаника, Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Метою проекту є створення в кожному українському університеті-партнері лабораторії для навчання розробці комп’ютерних ігор з метою підвищення кваліфікації випускників ДонНТУ, а також допомоги у працевлаштуванні ветеранів АТО й безробітних, багато з яких потребують додаткового навчання або перекваліфікації.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти факультетів університету, відділу зовнішніх зв’язків та інституту післядипломної освіти. На початку проректор з наукової роботи Є.О.Башков розповів про проект, його консорціум, цілі та задачі, висвітлив основні моменти концепції проекту в нашому університеті. Після цього відбулося обговорення проблемних питань. Тема круглого столу викликала значну зацікавленість його учасників.

Н.С. Костюкова,
доцент кафедри прикладної математики та інформатики